ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ (ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ) 27/02/2015

スーパーコピーΣας καλούμε σε κατεπείγουσα (επανάληψη συζήτησης θεμάτων της τακτικής συνεδρίασης της 24ης Φεβρουαρίου 2015) συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Ιστιαίας – Αιδηψού, η οποία θα γίνει στο Δημαρχείο Ιστιαίας – Αιδηψού, στην Ιστιαία, στις 27 του μηνός Φεβρουαρίου 2015, ημέρα Παρασκευή και ώρα 18.00, με τα κατωτέρω θέματα ημερήσιας διάταξης :

1. Η υπ’ αριθμόν 1/2015 απόφαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής με θέμα ¨Γνωμοδότηση για το Β1 Στάδιο της μελέτης Σ.Χ.Ο.Ο.Α.Π. Λιχάδας¨¨. – (Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Ζουπανιώτης).
2. Τροποποίηση της υπ’ αριθμόν 74/2014 απόφασης Δημοτικού Συμβουλίου με θέμα ¨Παραχώρηση κτιρίου για την Ιδρυση Εργαστηρίου Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης (ΕΕΕΕΚ) στο Δήμο Ιστιαίας – Αιδηψού¨. – (Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Σπανός).

Η Πρόεδρος του
Δημοτικού Συμβουλίου

Αγγελική Κούκουζα

This entry was posted on Thursday, February 26th, 2015 at 3:10 PM and is filed under Δημοτικό Συμβούλιο - Προσκλήσεις. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.