ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΝΙΑΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Σας καλούμε σε συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής η οποία θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του ΔΣ του Δήμου Ιστιαίας Αιδηψού
στις 23/4/2015 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:30 με θέματα:
1. Αντικατάσταση Προέδρου και Μέλους Ενιαίας Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπή Δήμου Ιστιαίας Αιδηψού.
2. Παράταση μίσθωσης κυλικείου Γυμνασίου Ωρεών.
3. Παραχώρηση αίθουσας πολλαπλών χρήσεων Γυμνασίου Ιστιαίας για Θεατρική Παράσταση.
4. Παραχώρηση αίθουσας πολλαπλών χρήσεων Γυμνασίου Ωρεών για εκμάθηση παραδοσιακών χορών.
5. Αίτηση Συλλόγου Γονέων για Έγκριση Δαπανών για συντήρηση σκηνής αίθουσας πολλαπλών χρήσεων Γυμνασίου – ΓΕΛ Λ. Αιδηψού.
6. Αίτηση Συλλόγου Γονέων για Έγκριση Δαπανών για κατασκευή σκηνής στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων Γυμνασίου Ωρεών.
7. Απόφαση της επιτροπής αρ. 152 του Ν. 3463/2006 σχετικά με την εξέταση της προσφυγής της Αναστασίας Πραμμάτια.(Κυλικείο Γυμνασίου Ιστιαίας)
8. Απόφαση της επιτροπής αρ. 152 του Ν. 3463/2006 σχετικά με την εξέταση της προσφυγής της Αικατερίνης Στεφανή. (Κυλικείο ΓΕΛ – ΕΠΑΛ Ιστιαίας)
21/4/2015
Η Πρόεδρος