Κατεπείγουσα Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου 31.08.15

Σας καλούμε σε κατεπείγουσα συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Ιστιαίας – Αιδηψού, η οποία θα γίνει στο Δημαρχείο Ιστιαίας – Αιδηψού, στην Ιστιαία, στις 31 του μηνός Αυγούστου 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 15.00, με μοναδικό θέμα ημερήσιας διάταξης :
1.-Επί της με αρ.πρωτ.13193/28-8-2015 έγγραφης εισήγησης της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών, Περ/ντος & Πολεοδομίας του Δήμου, με θέμα:΄΄Περί της χορήγησης παράτασης προθεσμίας έργου «Ασφαλτοστρώσεις αγροτικών δρόμων Δ.Δ.Βασιλικών-Αγριοβοτάνου-Γουβών Δήμου Ιστιαίας-Αιδηψού» (Επικαιροποίηση της υπ’ αριθμ.270/08 Μελέτης).(εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ.Δημήτριος Ζουπανιώτης).
Η συνεδρίαση έχει κατεπείγοντα χαρακτήρα, διότι εκπνέει η χορηγηθείσα παράταση μέχρι την 31-8-2015, με την υπ’ αριθμ.171/2015 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου, για την συνέχιση του έργου.
Η Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου
Αγγελική Κούκουζα