ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ, ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΙΔΗΨΟΥ

Ο Δήμος Ιστιαίας – Αιδηψού πρόκειται να προβεί σε απευθείας ανάθεση για την ετήσια ασφάλιση των μεταφορικών μέσων του Δήμου σύμφωνα με τις επισυναπτόμενες τεχνικές προδιαγραφές και τον ενδεικτικό προϋπολογισμό.
Καλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι να καταθέσουν κλειστές προσφορές έως στις 25 Αυγούστου 2016 και ώρα 14.00 στο πρωτόκολλο του Δήμου.
Με την κατάθεση της Οικονομικής Προσφοράς πρέπει συνημμένα να κατατεθεί και:
Υπεύθυνη δήλωση από κάθε ενδιαφερόμενο διαμεσολαβούν στην ασφάλιση πρόσωπο (πράκτορας, μεσίτης, παραγωγός ασφαλίσεων κ.λ.π) για λογαριασμό ποιάς ή ποιών ασφαλιστικών εταιρειών διαμεσολαβούν και η προσκόμιση αντιγράφου σύμβασης συνεργασίας με αυτήν ώστε να αποκλειστεί η περίπτωση υποβολής περισσότερων της μίας προσφοράς από την αυτή Ασφαλιστική Επιχείρηση.
ΙΣΤΙΑΙΑ 18 -8-2016
Η ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ