Ανακοίνωση υποβολής αιτήσεων για χορήγηση άδειας κατάληψης χώρου έτους 2017, για τους κατόχους άδειας υπαίθριου στάσιμου εμπορίου.

O Δήμος Ιστιαίας Αιδηψού ορίζει με την αρίθμ.103/2017 απόφαση Δημοτικού συμβουλίου τις κάτωθι θέσεις για την άσκηση υπαίθριου στάσιμου εμπορίου:
ΒΑΣΙΛΙΚΑ
Μια (1) θέση για πώληση παραδοσιακών προϊόντων επί του παραλιακού δρόμου
ΙΣΤΙΑΙΑ
Μία (1) θέση για πώληση οπωρολαχανικών στην γωνία απέναντι από το ΙΚΑ
Μία (1) θέση για πώληση οπωρολαχανικών ,έμπροσθεν βιβλιοπωλείου κας Ευαγγελοπούλου.
ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
Μία (1) θέση για πώληση οπωρολαχανικών , στη γωνία των οδών Βυζαντινών Αυτοκρατόρων και Ηρακλέους (κάτωθεν φαρμακείου Αθ.Σωτηρόπουλου και επί της οδού Βυζ.Αυτοκρατόρων)
Μία (1) θέση για πώληση οπωρολαχανικών , στην παραλιακή οδό του Δημοτικού πάρκου
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν αίτηση στα γραφεία του Δήμου από την Τετάρτη 14-6-2017 έως και την Τετάρτη 21-6-2017 , στις 14:00 μ.μ , με τα εξής συνημμένα δικαιολογητικά:
1. Αντίγραφο της άδειας άσκησης υπαίθριου στάσιμου εμπορίου , 2.Δημοτική ενημερότητα
Το παράβολο θα καταβληθεί κατά την έκδοση της παραχώρησης του χώρου.
ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ