21η Πρόσκληση Συνεδρίασης του ΝΠΔΔ του Δήμου Ιστιαίας-Αιδηψού

«21η Πρόσκληση Συνεδρίασης του ΝΠΔΔ του Δήμου Ιστιαίας-Αιδηψού »

Ιστιαία 08-10-2019

Αριθμ.Πρωτ. 945

Σας καλούμε σε Συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ., η οποία θα γίνει στο Δημοτικό Μέγαρο του Δήμου Ιστιαίας- Αιδηψού, στις 14 του μηνός Οκτωβρίου 2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00 με θέματα ημερήσιας διάταξης

1. Συγκρότηση σε Σώμα του Διοικητικού Συμβουλίου του ΝΠΔΔ με την επωνυμία: «Κοινωνική Μέριμνα και Αλληλεγγύη, Παιδεία-Αθλητισμός»

2. Ορισμός νομίμου εκπροσώπου του ΝΠΔΔ με την επωνυμία: «Κοινωνική Μέριμνα και Αλληλεγγύη, Παιδεία-Αθλητισμός»

3. Εξουσιοδότηση για τη διενέργεια συναλλαγών μέσω του Συστήματος Ηλεκτρονικής Τραπεζικής Winbank

4. «Ανανέωση συμβάσεων υπαλλήλων με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου των Παιδικών Σταθμών και Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης του ΝΠΔΔ , αναφορικά με την υλοποίηση της δράσης: «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής 2019-2020»

5. Αποδοχή και ένταξη Πρόσθετων αξιών τοποθέτησης Vouchers

6. Αξιολόγηση νέων αιτήσεων Παιδικών Σταθμών

Ο Πρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ.

Γεώργιος Ανδρέου

This entry was posted on Tuesday, October 8th, 2019 at 11:15 AM and is filed under Κοινωνική Μέριμνα & Αλληλεγύη, Παιδεία - Αθληρισμός Ν.Π.Δ.Δ.. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.