Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής στα τμήματα μάθησης του Κέντρου Διά Βίου Μάθησης (Κ.Δ.Β.Μ.) Δήμου Ιστιαίας – Αιδηψού

Ενημερώνουμε κάθε ενδιαφερόμενο/η ότι ο Δήμος Ιστιαίας – Αιδηψού, το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων (διά της Γενικής Γραμματείας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης και Διά Βίου Μάθησης) και το Ίδρυμα Νεολαίας και Διά Βίου Μάθησης συνεχίζουν επιτυχώς τη λειτουργία του Κ.Δ.Β.Μ. του Δήμου Ιστιαίας – Αιδηψού στο οποίο θα υλοποιηθούν προγράμματα Γενικής Εκπαίδευσης Ενηλίκων με εκπαιδευτικές δράσεις Εθνικής και Τοπικής Εμβέλειας.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ.

ΑΙΤΗΣΗ.

This entry was posted on Tuesday, December 3rd, 2019 at 3:15 PM and is filed under Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.