ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «Συλλογή και μεταφορά αστικών στερεών αποβλήτων του Δήμου Ιστιαίας- Αιδηψού»

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «Συλλογή και μεταφορά αστικών στερεών αποβλήτων του Δήμου Ιστιαίας- Αιδηψού»

ΙΣΤΙΑΙΑ 27 /12/2019
Αρ. Πρωτ. 15576

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΕ ΔΙΑΥΓΕΙΑ & ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΑΔΑ:9ΩΑΚΩΕ7-9ΡΤ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΙΔΗΨΟΥ
ΔΙΑΚΗΡΥΤΤΕΙ ΟΤΙ

Η Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 15:00 μ.μ. αποτελεί καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών για τον Ηλεκτρονικό Ανοικτό μειοδοτικό Διαγωνισμό για την Συλλογή και μεταφορά αστικών στερεών αποβλήτων του Δήμου Ιστιαίας- Αιδηψού
CPV: 90511000-2 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
Προϋπολογισμός: 654.178,42€ (συμπ/νου ΦΠΑ 24%)
Κριτήριο κατακύρωσης θα είναι η χαμηλότερη τιμή επί του Προϋπολογισμού της Μελέτης.
Tόπος εκτέλεσης : EL 642 Εύβοια
Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε δώδεκα (12) μήνες.
Οι προσφορές υποβάλλονται ηλεκτρονικά και οι διαγωνιζόμενοι μπορούν να συμμετέχουν τουλάχιστον για το σύνολο των υπηρεσιών όπως αυτά καθορίζονται στην μελέτη 15359/23-12-2019 της Διεύθυνσης οικονομικών Υπηρεσιών, οι προσφορές πρέπει να αναφέρουν τις τιμές σε ευρώ και δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να υπερβαίνουν αυτές του ενδεικτικού προϋπολογισμού του Δήμου.
Ημέρα έναρξης υποβολής ηλεκτρονικών προσφορών 10/01/2020 και καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών η 03/02/2020 και ώρα 15:00 μ.μ.
Εγγυητική επιστολή συμμετοχής στο διαγωνισμό το 2% επί της συνολικής ενδεικτικά προϋπολογισθείσης δαπάνης εκτός Φ.Π.Α.
Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο Διεύθυνση Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου (Γκίζας Ιωάννης, Δημητρόπουλος Αθάνασιος τηλ. 22263-50308, 22263 50021) τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
Η τεκμηρίωση του Διαγωνισμού (Μελέτη, Διακήρυξη, Ενδεικτικός Προϋπολογισμός κ.λ.π.) βρίσκεται αναρτημένα στην ιστοσελίδα του Δήμου στην ηλεκτρονική διεύθυνση http://www.dimosistiaiasaidipsou.net/
Ο διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ) με αριθμό συστήματος 83587 μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΙΔΗΨΟΥ