Πρόσκληση Οικονομικής Επιτροπής 31/10/2014

Σας καλούμε σε συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιστιαίας – Αιδηψού, η οποία θα γίνει στο Δημαρχείο Ιστιαίας – Αιδηψού, στην Ιστιαία, στις 31 του μηνός Οκτωβρίου 2014 ημέρα Παρασκευή και ώρα 14.00, με θέματα ημερήσιας διάταξης :

1.-Σύνταξη σχεδίου Προϋπολογισμού Εσόδων και Εξόδων Δήμου Ιστιαίας-Αιδηψού οικονομικού έτους 2015 και παραπομπή στο Δημοτικό Συμβούλιο για ψήφισή του.
2.-Κατάρτιση του Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης Δήμου Ιστιαίας-Αιδηψού οικονομικού έτους 2015 και παραπομπή στο Δημοτικό Συμβούλιο για ψήφισή του.
3.-Επί του με αρ.πρωτ.19334/13-10-2014 εγγράφου της Επιτροπής Διαγωνισμού για την ανάθεση της μελέτης με τίτλο ΄΄Μελέτη Ολοκλήρωσης Αποχέτευσης Λουτρών Αιδηψού(3 Φάση΄΄.

Η Πρόεδρος
της Οικονομικής Επιτροπής