Ανακοίνωση Κέντρου Δια Βίου Μάθησης Δήμου Ιστιαίας Αιδηψού

Ενημερώνουμε όλους τους/τις ενδιαφερόμενους/ες ότι ο Δήμος Ιστιαίας-Αιδηψού και το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων (διά της Γενικής Γραμματείας Διά Βίου Μάθησης και του Ιδρύματος Νεολαίας και Διά Βίου Μάθησης) συνεχίζουν επιτυχώς τη λειτουργία του Κ.Δ.Β.Μ του Δήμου στο οποίο θα υλοποιηθούν εκπαιδευτικά προγράμματα Γενικής Εκπαίδευσης Ενηλίκων με εκπαιδευτικές δράσεις ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΜΒΕΛΕΙΑΣ & ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΜΒΕΛΕΙΑΣ.

Αιτήσεις συμμετοχής στα προγράμματα υποβάλλονται ηλεκτρονικά στο kdvm908@gmail.com ή καθημερινά Δευτέρα έως Παρασκευή 9-14 μ.μ., στο Κέντρο Δια Βίου Μάθησης του Δήμου(Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 39, τκ 34 300 Λ.Αιδηψού Υπεύθυνη Εκπαίδευσης Τριάντη Παναγιώτα) ,στα Δημοτικά Καταστήματα Δήμου Ιστιαίας Αιδηψού ή/ και στα ΚΕΠ του Δήμου.

Τηλέφωνο/Φαξ: 2226350309/ 2226022261

Αναλυτικά μπορείτε να κατεβάσετε και να διαβάσετε τις λεπτομέρειες από τα εξής αρχεία :

Αίτηση Κ.Δ.Β.Μ.